Düğün Fotoğrafçısı

KUSURSUZ MAKYAJ İÇİN 5 ÖNERİ

Düğün Fotoğrafçısı

1.FOTOĞRAFÇINIZA SORUN

İnternette başarılı bir makyaj sanatçısı aradınız fakat bulamadınız mı? Eğer çevrenizde güveneceğiniz birini tanımıyorsanız bu konuda fotoğrafçınıza danışın. Yıllardır bu işi yapan fotoğrafçınızın çevresinde güvenilir makyaj sanatçıları olacağından size bu konuda gerekli desteği sağlayacaktır.

Düğün Fotoğrafçısı

2.ÖNCEDEN PLANLAYIN

Makyözünüzle önceden iletişim kurun, telefonla görüşün tarzınızı, isteklerinizi , o büyük gün hakkında hayal ettiğiniz detayları ve kendinizi ne şekilde güzel ve kusursuz hissedeceğinizi anlatın. Nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı bilen makyözünüzün işinizi kolaylaştırdığınız gibi tüm işi makyözünüze bırakmayarak kendiniz için de avantaj sağlamış olacaksınız.

Düğün Fotoğrafçısı

3. EV ÖDEVLERİNİZİ YAPIN

Her denemenin bir bedeli var! Düğününüzden önce internette araştırmalar yapın. Makyajınızı yapacak sanatçının internetten çalışmalarına ulaşın, örnekler bulun ve size uyup uymadığını konuşun. Makyajınızı yapacak kişinin işlerini biliyor olmak size avantaj sağlayacak ve düğünden önce makyaj denemeleri yapmanıza engel olacağı gibi gereksiz harcamalardan da kaçıyor olacaksınız.

Düğün Fotoğrafçısı

4. SORU SORUN

Soru sormaktan korkmayın! Makyaj sanatçınızın makyajı ne kadar sürede yapacağı hakkında soru sorun: Nasıl randevu oluşturduğunu, sözleşme imzalayıp imzalamayacağınızı, önceden ücret ödeyip ödemeyeceğinizi, bir çizelgesi olup olmadığını… Sormanız gereken bir diğer önemli sorular ise, zamanlamayla ilgili. Bir kişilik işlem süresinin ne kadar olduğunu, sizi ve sizinle birlikte makyaj yaptıracakların toplamda kaç saatte tamamlanacak oluşunu… Aklınıza takılan tüm soruları sorup cevapları netleştirdiğinizde düğün gününüzde zaman sorunu yaşamayacak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Düğün Fotoğrafçısı

5. DİREKTİFLERİ TAKİP EDİN.

Düğün tarihine kadar makyözünüzle birlikte yol haritası çizin onu izleyin ve sonra rahatlayın! Unutmayın ki hayatınızın en önemli gününde bir profesyonelin elindesin. Düğün gününüzde her şey gibi siz de çok güzel olacaksınız.

 , , , , , , , , , , , , , , , , ,