Düğün Fotoğrafçısı alt

İLK DANS MÜZİĞİ İÇİN YABANCI ŞARKI ALTERNATİFLERİ

İlk dans müziği olarak ne müzik dünyasının en yenilerini ne de dillere pelesenk olmuş ritimleri istemiyorsanız yabancı müzik severler için alternatif dans müziği şarkıları listemiz,


Lonester – Amazed = Gerek sözleri gerekse müziği olarak bütün halinde bir dans şarkısı olmayı hak ediyor.


Etta JAMES – At Last = Nostalji sevenlere, 1961’den günümüze. Gerçek bir aşk şarkısı olan ve her saniyesini hissedeceğiniz bu muhteşem şarkı ile adeta bir filmin sahnesi hissini yaşayabilirsiniz.


Sade – By Your Side = Grammy ödüllü şarkıcının en güzel aşk şarkılarından biri. Yavaş ritmi sayesinde hem dans ederken zorlanmaz hem de duygu bütünlüğünüzü konuklarınıza hissedebilirsiniz..


Elvis Presley – I Can’t Help Falling In Your With Your = Elvis seviyor ve “eğer sana aşık olmaktan kendimi alamıyorsam.” diyorsanız. İlk dans için tam da sizlik bir şarkı.

Frankie Valli – Can’t Take My Eyes Off You = Aşk şarkıların vazgeçilmezi ve asla eskimeyeni. “Gözlerimi senden alamıyorum.” diyen tüm çiftler için…


Rain Charles – Come Rain Or Come Shine = Dünyada binlerce insanın ilk dans müziği olan bu şarkı adeta Blues severler için yazılmış.


Van Marisson – Crazy Love = Grammy Ödüllü şarkıcı “bana aşkını ver” diyen tüm çiftleri bu şarkısında dans etmeye bekliyor.


Bright Eyes – The First Day Of My Life = Düğün, yaşanmış hayatın çift olarak devam edecek ilk günü şarkı ise bu başlangıç için harika bir tercih.


Lohn Lennon – Grow Old With Me diyerek insanın sevdiğine söyleyeceği en güzel cümlelerden birini John söylemiş, “benimle yaşlan.” İlk dansını bu cümle ile başlatmak isteyen tüm çiftlere.


Jason Mraz – I won’t Give Up = Sosyal medyada araştırdığınızda bolca okuyacağınız yorumdur “düğün şarkım.” birbirini asla bırakmayacak tüm çiftleri için masal şarkısı olması dileğiyle.


Adele – Make You Feel Mu Love = Şüphesiz ki gerek sesiyle gerek şarkılarıyla adını sıkça duyduğumuz ve ülkemizde de sevilen genç şarkıcı Adele severler için harika bir tercih olacaktır.


Ben Folds – The Luckiest = Gerek sözleri gerekse müziğiyle dans şarkısı olmayı gerçekten hak eden bir şarkı. Düğününde herkese ne kadar şanslı olduğunu şarkısıyla da ifade etmek isteyen tüm çiftler için harika bir seçim.


Brad Paisley – Then = Her ne kadar bir erkeğin ağzından bir kıza söylenen şarkı olsa da sözleri bir ilişkinin doğuş anından başlayıp masalsı bir lirik sunuyor. Siz de “seni ilk gördüğüm andan beri” diyen çiftlerdenseniz işte tüm duygularınızı ifade edecekler için engüzel tercih.


John Legend – All Of Me = Son yılların en başarılı aşk şarkıları arasında olan şarkı, tüm romantik çiftler için göz göze bakıp dans edilecek nitelikte de bir şarkı.


 , , , , , , , , , , , , , , , , , ,