dugunbuketleri - GELİN BUKETLERİ İÇİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÇİÇEKLER

GELİN BUKETLERİ İÇİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÇİÇEKLER

Düğün fotoğraflarınız en önemli aksesuarı şüphesiz ki gelin buketiniz. Çiçeğiniz, günün en önemli detaylarından biri ve neredeyse her karenizde size eşlik edecekken nasıl bir çiçek taşıyacağınızı düşünmemek hata olur.
Gelin buketinizin gelinliğinize, düğün konseptine uyması gerektiği kadar sizi de yansıtıyor olması gerekiyor bu da en sevdiğiniz çiçekle şık ve zarif bir gelin buketi anlamına gelir.
En sevilen çiçekleri düşünerek seçtiğimiz gelin buketlerinden size en uygun olanını seçmeniz dileğiyle.

ARANJMAN BUKET

Sizi ifade ettiğini düşündüğünüz özel bir çiçeğiniz yoksa çare aranjman buketler. Rengarenk çiçeklerin mis kokusuyla elinize alacağınız buket ile şıklığınıza şıklık katacaksınız.

GÜL

Gelin buketi dediğimizde ilk aklımıza gelen çiçek, güller. Beyazın masumiyeti, pembenin zarafeti, kırmızın asaleti… Her renk güllerden oluşan gelin buketleri.
“En sevdiğim çiçek gül” diyorsanız bir buket gül hem elinize, hem gelinliğinize hem de düğün fotoğraflarınıza daha da şıklık katacaktır.

PAPATYA

Baharın müjdecisi, kırların sahibi… Masumiyet dediğimizde birçoğumuzun aklına ilk gelen çiçektir kesin.
Papatya sever gelin adaylarının da ilk tercihi tabii k.
Sadelik ve zarafetten yanaysanız papatyalar düğün gününüz ve düğün fotoğraflarınız için en güzel tercih olacaktır.

LAVANTA

Minik mor çiçekleri ve kendine has güzelliğiyle günümüzde bir çok gelinin başına taç yaptığı lavanta sadelik ve şıklık arayan gelin adaylarının vazgeçilmez çiçeği olmaya devam ediyor. Siz de lavanta severseniz fotoğraflarınızın her karesinde çiçeğinizin görünmesi dileğiyle.

ŞAKAYIK

Dünya düğün trendleri arasında bulanan şakayık modayı takip eden tüm gelinlerin en özel günün renklendirmeye devam ediyor.

ORTANCA

Yazın en güzel çiçeklerinden biri ortanca. Mavi, mor ve pembe renkleriyle ortanca sever tüm gelinlerin düğününe eşlik ediyor. Ortanca için “favori çiçeğim” diyorsanız gelin çiçeğiniz için ortanca ile şıklıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

LALE

Çiçeklerin en asili denir lale için, boynunu hiç bükmeyen, kendinden emin lale.
Türklerin tarihiyle özdeşmiş çiçeği, dokularımıza nakış nakış işlenmiş motifi lale.
Dünyanın gözdesi sizin de gözdeniz ise, lale tüm düğün anınızın ve fotoğraflarının
rengi olacaktır.

SÜMBÜL

Mevsimlik çiçek olması nedeniyle sadece ilkbahar başlarında bulunabilen Sümbül kış bitimi ilkbahar başı gelinler için harika bir tercih olacaktır.

ZAMBAK

Buketlerin olmazsa olması zambak ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek gelin adayları için tüm naifliğini ortaya koymaya devam ediyor.

 , , , , , , , , , , , , , , , , , ,