dugun pastasi - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

Gelinlikten düğün konseptine, düğün mekanından düğün fotoğrafçısına kadar düğün gününüze ait tüm detayları düşündüyseniz düğün pastanızı da emin ellere teslim etmelisiniz.
Pastanın düğün konseptine ve mekanına uyması kadar sizi mutlu etmesi de önemli.
Önemli bir detay olan düğün pastası hakkında fikir edinmek ve sizi yansıtan pastaya karar vermek için bu yazıyı okumanızda fayda var.

METALİK PASTA

Eğer dikkat çekmeyi ve ışıltıyı seviyor ve düğününüz de ışıltıdan bir an olsun vazgeçmeyi düşünmüyorsanız metalik görünümlü pastalar sizi en en iyi yansıtan model olacaktır.

pasta00008 360x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

ÇIPLAK PASTA

Anjelina Jolie – Brad Pitt düğünü ile tanıdığımız ve dünyaya yayılan trend olarak bildiğimiz Naked Cake yani Çıplak kek son yılların pasta modasında zirvelerde.
Çıplak kekin en önemli noktası, kekin arasına koyulan krema ve meyveli görüntüsüyle kekin kaplanmadan sunuluyor oluşu.
Siz de her şeyde olduğu gibi pastada da modaya uymak isterseniz çıplak pasta farklı ve renkli görüntüsüyle düğün anında çekilen fotoğraflara da fark katacaktır.

pasta00005 333x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

ÇİÇEKLİ VE YAPRAKLI PASTA

Hem şık, hem renkli hem de çiçekli pasta severlerin vazgeçilmezi olarak gördüğümüz çiçekli pastalar düğünleri süslemeye devam ediyor. Siz de çiçek ve yaprak detaylarını sevenlerdenseniz çiçekli pasta düğününüzün şıklığına şıklık katacak.

pasta00006 338x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

DANTELLİ PASTA

Dantelden vazgeçmeyenlerin tercihi… Dantelli pasta sayesinde dantel gelinliğiniz bir bütünü oluşturup düğün temanızı daha da gözler önüne serebilirsiniz.

pasta00001 364x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

RENKLİ OMBRE PASTA

Bilindik pastalardan çok daha renkli görüntüsüyle düğün renklerini pastasına yansıtmak isteyenler için ombre pastalar en uygun seçenek olacaktır.

pasta00007 372x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ
pasta00002 347x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

FIRFIRLI PASTA

Çocukluğunuzda elbiselerden, eteklerlere hatta çoraplara kadar bolca gördüğünüz fırfırdan gelinliğinizde de vazgeçemediyseniz fırfırlı pasta gelinliğinizle ve sizinle uyum içinde olacaktır.

pasta00003 357x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ

NÖTR – DÜZ RENK PASTALAR

Düğünüze dair her detay pastel tonları ve sadeliği yansıtıyorsa düz pastalar düğününüzün naif duruşuna en uygun seçenek olacaktır.

pasta00004 411x420 - FARKLI DÜĞÜN PASTASI MODELLERİ
 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,