Farkımız ne?

Düğün fotoğraflarınızın sizin için öneminin farkındayız. Hayatınızın belki de en önemli ve en mutlu gününün en güzel şekilde fotoğraflanmasını, en güzel şekilde tasarlanmasını ve kaliteli hoş görünen bir albüme basılmasını istiyorsunuz. Çünkü bu albüm o mutlu gününüzü anlatan tek kayıt olarak yıllarca keyifle incelenecek. Aşağıda bu isteklerinizi nasıl elde edebileceğinizin ipuçlarını veriyoruz.

Temalarımız

Wedding Shot ülkemizde daha önce örneği görülmemiş olan bir tarzı beğeninize sunuyor, Tematik Düğün Fotoğrafı. Moda dergilerindeki editoryal ya da moda devi bir markanın sezona özgü reklam çekimleri gibi, Wedding Shot ekibi olarak sizlere stüdyoda ve dış mekanda çekilmek üzere oluşturulmuş, temalar sunuyoruz. Prodüksiyonundan post-prodüksiyonuna, dekorundan vereceğiniz pozlarına kadar uzman ekibimizin incelikle planladığı bu temalar vasıtasıyla memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz. İster ağaçların ve çiçeklerin süslediği bir ortamda, ister ihtişamlı koltuk ve perdelerin olduğu bir saray odasında, isterseniz de büyülü bir ortam oluşturduğumuz stüdyo ortamında… Tüm çekimler, retouch, grafik tasarım, baskı ve albüm tema vasıtasıyla bütünleştirildiği için albümün sayfalarını çevirirken baştan sona bir ahenk ve sanatsal bir bütünlük görürsünüz. Tüm bu süreçte hiçbir şey şansa bırakılmaz hatta vereceğiz pozlar için bile ekibimiz uzun süre çalışmış ve en iyi pozları belirlemiştir. Çekimler esnasında sizleri yönlendirecek ve temalara en uygun pozları vermenizde size yardımcı olacaklar.

Tema
Düğün Fotoğrafları

Fotoğraf Ekibimiz

Tüm fotoğraf ekibimizi, Güzel Sanatlar Fakültelerinin Fotoğraf Ana Sanat Dalı bölümlerinden mezunu, profesyonel fotoğraf piyasasında alanlarında başarılı işlere imza atmış sanatçılardan ve uzmanlardan oluşturduk. Moda, reklam ve belgesel hikayecilik alanlarında ulusal ve uluslararası alanlarda takdir toplayan çalışmalar yapmış olan ekibimiz, Türkiye’de ilk defa Wedding Shot tarafından sizlerin beğenisine sunulan tematik çekimler üzerine eğitimler almış ve başarılı bir şekilde uygulamaları tamamlamıştır. Bu uygulamalı eğitimler sayesinde çekimlerimizde ve sonuçlarımızda hiçbir zaman sürprize yer yok, size söz verdiğimiz çalışmayı gördüğünüz örnek çalışmalar kalitesinde sunuyoruz. Fotoğraf çekimlerine dair en çok sorulan sorulardan birisi de çekimin ne kadar uzun süreceğidir; senelerce reklam ve moda sektörüne hizmet vermiş olan fotoğrafçılarımızın deneyimleri bu soruya en doğru cevabı verir niteliktedir: Mesleğinde ve sanatında yetkinleşmiş ve ne yaptığını bilen bir uzmanla çalışıyorsanız bir sürprizle karşılaşmazsınız. Wedding Shot ekibi olarak sürenin uzunluğuna değil kalitenin yüksekliğine inanıyoruz ve bu kaliteyi nasıl yükseltebileceğimiz üzerine sürekli çalışıyoruz. Çekimlerimiz için belirlediğimiz süreler yüksek kaliteli bir çalışma için uzun araştırmalar sonucunda belirlenmiş optimum zamanlardır.

Retouch ve Retouch Ekibimiz

Son dönemlerde bir fotoğrafın işlenmiş olması ya da olmaması ile ne kadar işlenmesi gerektiği uzayıp giden bir tartışma konusu oldu. Her ne kadar bu sorulara cevap vermek pek mümkün olmasa da Photoshop programının eski günlerin karanlık odası olduğunu hatırlamakta fayda var. Karanlık oda geleneğinden gelen retouch sanatçıları reklam ve moda piyasasında en çok tercih edilen ve özellikle aranan isimlerdir. Wedding Shot da retouch ekibini oluştururken, karanlık odanın kokusunu içine çekmiş ve bu kültürü benimsemiş isimleri titizlikle aradı ve ekibine kattı. Bir fotoğrafın renklerini en doğru şekilde oluştururken, cildinizin doğallığını bozmadan fotoğrafa yansıtabilen, fotoğrafın en doğru ve çarpıcı şekilde nasıl ve ne kadar müdahale ile ortaya çıkacağını sürekli fotoğraf ekibimizle değerlendiren retouch gurularımız fotoğraflarınızı daima göz kamaştırıcı kılacaklar.

retouch-ekibimiz
portfolyo french rose - Farkımız

Albümlerimiz

Fotoğraf albümleri hoş bir hatıra olarak zihinlerimizde yerlerini aldı. Sanal ortamların sunduğu imkanlar ve seçenekler fotoğraf baskılarından ve fotoğraf albümlerinden vazgeçmemize neden oldu. Artık çok daha fazla fotoğraf çekebiliyor, binlerce hatta yüz binlerce fotoğrafı yaşam alanımızda yer işgal etmeden saklayabiliyorduk. Sonuçta çok fotoğraf çeker ama fotoğraflarımıza bakmaz olduk. Wedding Shot ekibi olarak az daha fazladır diye düşünüyoruz ve değerli olanın en güzel şekilde sergilenmesi gerektiğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm temalarımız ve çekimlerimizi en güzel şekilde yansıtacak albümlerin tasarımları için çok çalıştık ve sizlere birbirinden güzel seçenekler oluşturduk.

daha detaylı bilgi için bize ulaşın