9 - 2017 GELİN SAÇI MODASI

2017 GELİN SAÇI MODASI

Herkes düğün gününde kusursuz görünmek ister fakat bazen bu istek abartıldığında hatalara yol açabilir. Düğününde saçı bozulmuş, düğün fotoğraflarına yansıyan dağınık gelin olmayı kimse istemez. Gelin saçının en önemli noktası, gelinliğinize ve duvağınıza uygun model olması ve gün boyunca dağılmaması

2017 gelin saçı modasını sizin için araştırdık ve bir liste yaptık.

 

ÖRGÜLÜ MODELLER

Yazın sıcağına bir de tenine yapışmış saçlarla iyice sıkılmak istemeyen gelin adayları için ideali örgülü saç modelleri.

Kır düğünleri için tavsiye edilecek bu saç modeline askılı, yakalı ya da düşük yakalı gelinlik modelleri daha çok yakışacağı gibi saçınıza da ister pırıltılı ister çiçekli aksesuarlar takarak gelinliğinize ve duvağınıza en uygun halde kullanabilirsiniz.

YARIM ÖRGÜ

Kır ve plaj düğünlerin için ideal saç modeli olan yarım örgülü saçlar sırt detaylı, yakası açık bohem model gelinliklere çok yakıştığı gibi düğün gününüze ait her karenize de yansıyarak ne denli güzel olduğunuzu bir kere daha ispatlayacaktır.

YANDAN ÖRGÜ

Askılı ya da açık yaka gelinlik tercih etmiş ve duvak takmayacak gelin adayları için en uyumlu saç modeli yandan örgülü saçlar. Takacağınız taç ya da saçlarınızın arasına serpiştireceğiniz çiçeklerle daha da şık olabilirsiniz.

AÇIK (BOHEM) SAÇ MODELLERİ

Dünya modası bu trendi bohem diye adlandırsa da biz birine anlatmak istesek yine açık saç diye bahsederiz.
Bohem ya da açık, eğer saçlarınızın özgür kalmasını istiyorsanız bu model tam sizlik. Rüzgarda uçuşan saçlar, kafanızda çiçekler ya da çiçekten taçlar ve düğün fotoğraflarının her birinde çiçekler gibi açan siz…
Bu model ile harika görüneceksiniz.

KISA SAÇ MODELLERİ

Kısa saçlarınız varsa ve düğün arefesindeyseniz kısa saçlıyım diye üzülmeyin.
‘Gelin dediğin uzun saçlı olur’ modası tarihe gömüldü ve artık bolca kısa saçlı gelinlerden bolca var.
İster dalgalı, ister örgülü ya da düz fark etmeksizin tüm kısa saçlara uygun bir model elbette var hele ki takacağınız biz çiçek, taç ya da tül aksesuarla düğün fotoğraflarınızın her karesinde daha da şık yansıyan bir gelin olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 , , , , , , , , , , , , , , , , ,