blogbasligigelinmakyaji - 2017 GELİN MAKYAJI MODASI

2017 GELİN MAKYAJI MODASI

2017’de gelin olacak tüm gelin adaylarının yılın makyaj trendlerini, enlerini öğrenmelerinde fayda olduğunu düşünüp bu yazımızda sizler için yılın düğün ve makyaj modasını araştırdık.
Başta söyleyelim ki bu sene düğün makyajları doğal görünümlü, ışıltılı ve enerjik.

IŞILTILI GÖZLER

Eyeliner uygulaması bu sene de devam ederken far olarak aydınlık ve ışıltılı gözlerin dünya modası olmasına karşın pembe tonlarda far da trendlerin içerisinde. Küçük gözlü gelin adayları biraz daha yoğun bir makyaj ve uzun eyeliner ile gözlerini daha iri gösterebilirler.

BRONZ GÖRÜNÜM

Prens gibi olduğunuz o günde bronz görünümünüzle ihtişamınıza ihtişam katacağınızdan emin olabilirsiniz. Bronz görünüm için bronzer ve bronz tonlarda allık kullanımı ile muhteşem bir ten rengini ve tonları yakalayabilirsiniz.

PARLAK DUDAKLAR

Geçtiğimiz bir kaç yıl mat dudak görüntüsü yerini yeniden parlak ve ıslak dudaklara bıraktı. 2017 gelinleri dudak makyajında pembe, şeftali tonlarında parlak ruj kullanırlarsa güzelliklerine güzelik katacak, düğün fotoğraflarının her birinde ışıl ışıl parlayacaktır.

DOĞAL KAŞLAR

Son yıllarda hızla dünyaya yayılan doğal kaş görünümü artık gelin makyajına da yansıdı. Eğer kaşlarınız inceyse alınmamış hissi veren, doğal görünümlü kaşlara sahip olmak için kaşlarınızı aldırmayı bırakabilir ya da kaş kalemi ve rimeli ile boşlukları doldurabilirsiniz. Zamanı kısıtlı olan gelin adayları ise kaş kontörü yaptırıp daha kalın kaşlara sahip olabilirler.

 , , , , , , , , , , , , , , , , , ,